На головну сторінкуТут, на 1 сторінці "Інше", маєте змогу подивитися твори виконані мною, Ваилем Павуком, в техніках відмінних від вище поданих посилань, або такі які хоч і є, наприклад, живописом, але є чимось особливими, іншими.

Наприклад, іконостас, котрий мальований та позолочуваний у 1993 році для церкви святого Івана Богослова в селі Шибалин. Це мальовано з чорно-білих фотографій бокового іконостасу церкви святого Юра у Львові (кілька років пізніше в церкві св. Юра не побачив цього бокового іконостасу - не знаю чи тоді його були зняли на реставрацію чи взагалі ліквідували).

Фотографії ці були неякісні, на деяких не можна було роздивитися якихось деталей і сфотографовано косо - звичайним фотоапаратом знизу вверх, при слабкому освітлені (чорно-білі фото).

Потім, коли іконостас був на намальований, фотограф якого возили у Львів для фотографування, дещо здивовано запитував мене, а як я міг з таких фотографій це намалювати. Доводилось додумувати. А кольори записував у Львові на чернетку. Також було побажання він тодішніх керівників церковної управи – намалювати так, щоб були образи ясними, а не темними.

А тому, з одного боку, це нібито є копією, а, з іншого боку, це авторська інтерпретація, плюс, побажання керівників церковної управи.

Сам іконостас був різьблений ще у п’ятдесятих роках минулого століття і ікони там були інші, які попросили мене зняти і перемалювати, намалювати подібно як у церкві Юра у Львові. Тоді іконостас був розібраний на частини над яким працював, малював, позолочував у себе вдома. Пригадую, коли старші з церковної управи фірою (возом) везли його повільно та поважно із прямостоячим хрестом до мене до дому, то зустрічні люди, коли під’їжджала, проїжджала повз них фіра - поважно хрестилися. Так само було, коли відвозили до храму Божого.

Фігури святих апостолів Петра і Павла є скульптурами, котрі виготовлялися у 2003, 2004 роках. Якщо би у мене було більше, чи багато, скульптур, то тоді би відкрив на цьому сайті розділ "Скульптура". А поки що розміщую у розділ "Інше". Але "інше" це не означає "другорядне» чи «гірше». Те що є у розділі "Інше» воно є не гірше аніж те, що у розділах "Живопис», «Графіка», «Екслібрис», «Паламарки», воно просто інше, чи чимось відмінне від того, що увійшло до перерахованих розділів.

 

Оглядаєте 1 сторінку розділу "Інше"
Перехід на 2 сторінку

При натисканні на зображення - збільшується
 Іконостас
для церкви
святого Івана Богослова
в селі Шибалин

Полотно, олія
1993 рік виконання 


 


  

 

 

 

 

 

 

Фігури
святих апостолів
Петра і Павла

Скульптури
цемент, арматура
(залізобетон)
2003, 2004 рік виконання
Розташовані
біля воріт на подвір"я
церкви
святого
Івана Богослова
у селі Шибалин
Тернопільської області


Апостол Петро

Апостол Петро

Апостол Петро

Апостол Петро

 

 

Апостол Павло

Апостол Павло

Апостол Павло

Апостол Павло

 

 

Апостол Петро

Апостол Петро

Апостол Петро

 

 

Апостол Петро

Апостол Павло

Апостол Павло

 

Апостол Павло

 

 

Апостол Павло

 

 

Апостол Павло

Різдвяна шопка
біля церкви
св. Івана Богослова
в селі Шибалин

Оглядаєте 1 сторінку розділу "Інше"
Перехід на 2 сторінку
............................................................................................На головну сторінку

Василь Павук - арт-сайт (сайт про малюнки та малювання) - 2011 р.